דף הבית
 
   
 
 
 

לקוחות

זאת משימה מאוד מאתגרת לנהל מערכת יחסים עסקית משותפת עם עסקים ו..אנשים שהמטרה הינה מוגדרת ומסומנת – הצטיינות,שיפור ורווח.
אנו בבוסטר, מחויבים ליהנות מהתהליך, להשתתף אתכם בסיכונים ולזכות ברווחים ! להלן רשימה של אותם לקוחות מהעבר ומההווה, שעבורם אנחנו כאן.

 • Barak Rom- PR and communications

  ברק רום - יחסי ציבור

  ברק רום- הינו משרד יחסי ציבור מוביל בישראל , בפרויקט זה האתגר היה למצוא את ערכי הליבה של המשרד ולמתג אותם .תוכנית המיתוג מצאה לאחר מחקרים וראיונות עם לקוחות המשרד, עיתונאים והצוות כי לברק רום יש דרך עבודה הייחודית לו ולצוות המשרד "יחסי ציבור ממוקדי תוצאות" , הלקוחות הצביעו על אותם פרמטרים , בפרויקט מיתוג זה שודרגו הלוגו והנראות הכוללת לצד התווית הסלוגן "יחסי ציבור ממוקדי תוצאות" .

 • Avnet Belt

  אבנט -חגורות בהתאמה אישית

  אבנט -חגורות בהתאמה אישית -חברה מובילה בתחום הייצור והשיווק של חגורות וזאת בהתאמה אישית לצרכן, בפרויקט זה לקחה בוסטר את בניית המותג והתאמתו לשוק האופנה הממותג , בפרויקט מיתוג זה בא לידי ביטוי הבידול העסקי "חגורות בהתאמה אישית" זהו למעשה המפעל היחידי בעולם המייצר חגורה בהתאמה אישית לצרכן, לצד האסטרטגיה  המותגית שדרגנו את הלוגו והנראות של כל מוצרי המפעל , בנינו קו אריזות לחגורות, שקיות וגולת הכותרת שדרגנו והתאמנו את חנויות החברה למותג וערכיו, תמצאו את חנויות אבנט חגורות בקניון איילון בר"ג, בקניון מלחה ואת חנות הדגל בדיזינגוף תל אביב . בפרויקט זה השתתפו לוי אפוטה מעצב הגרפי מסטודיו וואן גרופ, מר תומר שפירא שלקח את עיצוב החנויות ונקודות המכירה בקניונים. הצעד הבא פתיחת חנות במנהטן ארה"ב וחנות מסחר אלקטרוני בינלאומית

 • Barzily & Co. CPA

  רואי החשבון ברזלי ושות’

  משרד רואי החשבון ברזלי ושות’ קיים משנת  1967 , למשרד לקוחות וחברות מהמובילות בישראל , המשרד מתמחה בתחומי ראיית החשבון, המיסוי והייעוץ העסקי. כיום הפירמה מונה תשעה שותפים וכ- 120 עובדים. המשימה של בוסטר היתה למצוא את ה- corporate identity של הפירמה המכובדת הזו , לצד הלוגו, ניירת , מצגות ופולדר הונח הקו הגרפי של האתר , פרויקט זה בוצע בעזרתו של מעצב העל דיויד חליבה .

 • Maadaney Carmel - Meat & Foods manufactures

  מעדני כרמל

  מפעל מעדני כרמל הינו עסק משפחתי מצליח מחיפה והקריות , עם הזמן צמחה החברה להיות חברה המייצרת מגוון רחב של מוצרי בשר, פסטרמות, נקניק, נקניקיות, מוצרי מאפה קפואים.  כיום, לחברה מספר חנויות מפעל וכן מפיצים ברחבי הארץ . בפרויקט זה התבקשה בוסטר לבצע מיתוג למפעל ולמוצריו , גם משאיות החברה עוצבו בהתאם לקו המיתוג וערכיו.  את התוצאות העסקיות המוצלחות של מהלך מהפך זה ניתן לשייך לפרויקט מיתוג מפואר זה . בפרויקט זה נטלה חלק מעצבת נטע עשת . 

 • Cisco Systems

  סיסקו סיסטמם

  סיסקו סיסטמם חברת פתרונות התקשורת מהמובילות בעולם , זכות היתה לבוסטר לקחת חלק בעיצוב הקו החזותי , מודעות הפרסום ,הניירת , ההזמנות וכלי התקשורת השיווקית לארוע  סיסקו אקספו 2005 . בעבודות העיצוב לקחו חלק לוי אפוטה

 • Proctotech -Clinic for Hemorrhoid Treatment

  פרוקטוטק

  פרוקטוטק - מרפאה לטיפול חדשני בטחורים , מרפאת פרוקטוטק הינה חלוצת הטיפול בטחורים בשיטת האל דופלר, חברת בוסטר מנהלת את השיווק והמכירות של המרפאה מאז הווסדה בשנת 2003 , בתחילת הדרך ביצענו תהליך מיתוג מקיף אודות הקטגוריה והתחום המיוחד והאתגרי שכן , טחורים היתה ונשארה המחלה האחרונה שנשארת בסוד ..., שיווק אינטרנטי היה הפתרון האסטרטגי לצד שיווק מפה לאוזן מסורתי והקמת מוקד אנושי הפועל כמעט 24 שעות ביממה, לצד הפעלת פורום פעיל בשיתוף פעולה עם אתר סטרמד. כיום לאחר 7 שנות פעילות פרוקטוטק היא המרפאה הממותגת היחידה בישראל הרבה בזכות מנהלה והרופא המטפל ד"ר פנחס שכטר ומעט בזכות השיווק החכם של בוסטר.
   

 • Gilat Satcom

  Providing Global Communication Services Since 1992

 • Afifit Hadar

  מפעל לייצור קרקרים וביסקוויטים , קיים משנת 1949 מייצר להרבה מותגים פרטיים בישראל ובחו"ל

 • Briner

  ג. ברינר ובניו תעשיות חותמות, סימון והטבעה נוסדה בשנת 1895 בפולין.
  43 שנה לאחר מכן העתיק בנו של מייסד החברה ג. ברינר עם עלייתו ארצה את פעילותה לישראל. בפרויקט זה בנינו אתר מסחר אלקטרוני וקטלגנו את כל מוצרי החברה

 • Alan Or

  חברת ייבוא ושיווק תכשיטים גדולה בישראל משווקת ומייצרת מותגים בבעולתה לצד מותגים מובילים בעולם