דף הבית
 
   
 
 
 

הבעיה השיווקיתחברות גדולות בעלות מותגים רבים לעיתים זונחות מוצרים\מותגים פחות רווחיים , אנחנו מציעים פתרון אידיאלי , שיווק באאוטסורסינג , אתם מביאים את המוצר ואנחנו מבצעים את השיווק בחלק מן המוצרים גם את המכירה . מודל מעניין וחסר סיכון עבורך !

אנחנו בבוסטר נספק לכם וללקוחות האינטרנט פלטפורמת מכירות מוכחת ומנצחת, תמיכה על בסיס קבוע, אחסון וסיוע בהפצה של המותג שלכם - ביעילות ובפשטות. מעבר לכך, כשותפים העסקיים שלנו, תקבלו גישה למעגל עסקי אקסקלוסיבי, בו משתתפים מגוון מומחים באתרים מסחריים.

לעסק הקטן ....

לעסק הקטן והבינוני קשה להתמודד מול ענקי השוק, המחזיקים במשרדי פרסום גדולים ובתקציבי שיווק של מאות אלפי דולרים.
אנשי המקצוע הטובים בכל התחומים מנהלי שיווק ,מוצר ,מעצבים, קופירייטרים, יועצים ואנשי יחסי ציבור מועסקים על ידי המשרדים והחברות הגדולות וכאשר הם עובדים כעצמאיים שירותיהם יקרים מדי ולא זמינים.

התוצאה

אתם נאלצים להתפשר על איכות ספקי השירותים שלכם - בית הדפוס ישמש גם כמעצב, את העלון תכתוב המזכירה ואת המודעה ינסח רוכש המודעות של העיתון...

נוסיף לכך את המטלות השוטפות של היום-יום - מכירות, גביה, ניהול, תחזוקה... ונבין מדוע עסקים רבים מחטיאים את המטרה בתחום החשוב ביותר עבורכם: הפעילויות והחומרים התומכים במערך השיווק והמכירות

לנו יש את הפתרון האופטימלי עבורך , שיווק באאוטסורסינג פנה אלינו ונעזור לך !

 פתרונות למסחר אלקטרוני ברמה אחרת. 

לדוגמא אתר המכירות של חברת ריקארו משווקת כסאות הבטיחות הסלקלים והבוסטרים הטובים בעולם